Jesteśmy profesjonalistami. Obserwujemy jak wiele osób działa w branży małżeńsko-rodzinnej, nie mając odpowiedniego wykształcenia czy przygotowania. My działamy nieco inaczej. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Nie chcemy tylko i wyłącznie powoływać się na staż małżeński czy doświadczenie. Chcemy zagwarantować Ci jakość wykonywanych usług oraz zapewnić o naszych kompetencjach i solidnym przygotowaniu. Nieustannie szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Jesteśmy zawodowcami.

Na początek nim ruszymy z AKADEMIĄ (warsztaty, szkolenia, kursy) zapraszamy Cię do czytania naszych artykułów, dotyczących tematyki małżeńsko-rodzinnej. Pragniemy dzielić się z Tobą wiedzą już zdobytą i budować pomału markę naszych przyszłych szkoleń. W górnym MENU znajdziesz KATEGORIE, pod którymi artykuły na interesujące Cię tematy. Dziękujemy, że odwiedziłeś/aś naszą stronę i wyrażamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Kiedy ruszamy?
Jak wszystko będzie przebiegać zgodnie z naszym planem już w czerwcu 2020 r.

OBECNIE:

ONA
Basia
Absolwentka pielęgniarstwa, pierwszy zawód dyplomowana opiekunka dziecięca. Szkoleniowiec, instruktor praktycznej nauki zawodu, przyszła familiolog – specjalista ds. małżeństw i rodzin. Studiuje na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Familiologia (Nauki o Rodzinie). Słuchaczka Studium Duszpasterstwa Rodzin w Katowicach. Mama 12 letniej córki.


Przemysław BratkowskiON
Przemek

Ukończył naukę na Wydziale Teologicznym na kierunku Teologia (absolutorium). Szkoleniowiec. Słuchacz Studium Duszpasterstwa Rodzin w Katowicach. Uczestnik w projekcie Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS – oddział Katowice. Po godzinach zajmuje się fotografią, grafiką oraz muzyką (instrumenty klawiszowe).KONTAKT:
akademia.malzenstw@gmail.com