1. JUTRO. Gdy mąż wróci z pracy/ z zakupów / lub gdy ty wrócisz z pracy do domu / lub gdy spotkasz się z narzeczonym. Rzuć mu się na szyję i przywitaj go z uśmiechem. Przytul mocno, ucałuj i trwajcie w objęciach minimum 30 sekund!!! Powiedz: Jak dobrze, że już jesteś, ale tęskniłam za Tobą!
Rób tak od jutra każdego dnia!
Za pierwszym razem może ci się to wydawać „sztuczne” lub, że ta chwila trwa wiecznie … ale gwarantujemy, że ma to ogromny wpływ na budowanie więzi. Mężczyźni chcą wracać do domów, gdzie wita się ich z uśmiechem.


Pewien kierowca autobusu powiedział:
– Tak wszyscy się cieszą, kiedy podjeżdżam na przystanek i staję przy krawężniku. Ludzie wsiadają do autobusu i uśmiechają się radośnie. Czekali na mnie, a kiedy przyjeżdżam są tacy szczęśliwi, że już jestem. Często żałuję, że nie mam kamery video, żeby nagrać tą scenę, gdy wsiadają uśmiechnięci i miło się ze mną witają. Pokazałbym to nagranie żonie … Chciałbym, aby tak wyglądała kiedy wracam z pracy do domu … żeby witała mnie z uśmiechem i cieszyła się, że już jestem …


2. W ciągu reszty dnia, np. podczas wspólnego posiłku, spaceru, picia herbaty czy oglądania filmu przed TV, powiedz mu coś miłego. Przykłady:

Wiesz… gdybym miała jeszcze raz wybierać – wybrałabym Ciebie!
Jestem szczęściarą, że mam takiego narzeczonego / męża!
Jesteś moim najlepszym przyjacielem!
Jesteś wspaniały!
Jesteś taki mądry!

Jesteś taki silny i męski!
Dziękuję, że tak ciężko pracujesz na nasze utrzymanie.
Cały dzień o Tobie myślałam!
Dziękuję za …