Klaudia
Terapia indywidualna TSR

Do Pani Basi trafiłam przypadkiem, poszukując psychologa w nurcie TSR na terenie Katowic. Niestety przez moje poprzednie nieprzynoszące efektów psychoterapie trwające w granicach 5 lat nie byłam przekonana, czy jest to dobry pomysł, aby znowu dać komuś szansę i otworzyć się przed nim. Jak się okazuje, wystarczyły 3 spotkania, aby moje życie wróciło na tor, w którym jestem w stanie funkcjonować normalnie, a w razie gorszych chwil, wiem jak sobie poradzić. Pani Basia jest niesamowicie ciepłą osobą i cieszę się, że na nią trafiłam. Jak się okazuje nie trzeba wcale niczego rozgrzebywać, żeby sobie z tym poradzić. Proste rozwiązania okazują się tymi najlepszymi. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Panią Basię w dalszym ciągu i polecam wizytę każdemu, kto szuka pomocy w zrozumieniu siebie 🙂 Dzięki wizytom zrozumiałam, że to co czujemy, nie zawsze musi być opisane jednoznacznie, może to być zlepek uczuć, emocji, doświadczeń. Stąd też niepokój i lęk, bo nie umiemy tego nazwać, nie wiemy co się z nami dzieje konkretnie. Niepotrzebnie! Może to być przecież jeden wielki „misz masz” i to normalne, że nie da się go nazwać jedną definicją, chociażby chorobową. Z pomocą tej wspaniałej osoby swój „misz masz” wysłałam daleko stąd, tam gdzie jego miejsce. Oczywiście w przenośni 😉 I w swojej głowie. Zrozumiałam też, ile mam w sobie siły i że gorszy czas jest zawsze możliwy do zreperowania. Polecam z całego serca!!!!


Tomasz
Terapia indywidualna TSR

Na terapię do Pani Barbary trafiłem z polecenia znajomej osoby. Od samego początku terapia przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a Pani Barbara z wielką uwagą i troską wsłuchiwała się w każde moje słowo. Metoda TSR oraz samo podejście Pani Barbary do klienta sprawiły, że bez problemu otworzyłem się i z wielkim zaufaniem dałem prowadzić podczas naszych spotkań. Doświadczenie, wiedza merytoryczna, ale także empatia prowadzącej terapię, sprawiły że na efekty nie trzeba było długo czekać. Szybko uporałem się z problemami, które do tej pory spędzały mi sen z powiek i mogłem z impetem pchnąć wiele życiowych spraw do przodu. Jestem bardzo wdzięczny Pani Barbarze za prowadzenie, elokwencję oraz cierpliwość do mojej osoby. Wszystkim serdecznie polecam Panią Barbarę w roli terapeutki, niezależnie od tego jak wielki byłby problem, z którym się zmagamy i siłujemy.


Magdalena
Poradnictwo

Odbyłam z Basią konsultację w sprawie stwierdzenia nieważności małżeństwa. Jestem jej bardzo wdzięczna przede wszystkim za cierpliwe wysłuchanie mojej historii i analizę sytuacji. Było to dla mnie bardzo ważne, aby osoba z zewnątrz, jednocześnie mająca odpowiednią wiedzę obiektywnie oceniła moją historię. Jestem bardzo wdzięczna za uzyskaną pomoc i wsparcie oraz przesłanie potrzebnych materiałów. Z całego serca polecam konsultacje z Basią, jeśli ktoś podobnie jak ja boryka się z wątpliwościami dotyczącymi problemów w małżeństwie.
Awatara plik wektorowy utworzone przez studiogstock – pl.freepik.com