Od najnowszych do najstarszych

Magda i Paweł
Terapia dla par i małżeństw

Z całego serca polecamy Basię jako terapeutkę par. Przez cały okres naszej terapii doświadczyliśmy różnorodnych sesji – od trudnych rozmów po chwile pełne śmiechu. Dzięki niej udało nam się odbudować nasz związek i nauczyć się akceptować rzeczy, na które nie mamy wpływu. Basia patrzy na człowieka całościowo i zawsze z ogromnym szacunkiem podchodziła do naszych poglądów religijnych, co pozwalało nam czuć się swobodnie i bezpiecznie podczas każdej sesji. Jej wrażliwość i profesjonalizm sprawiły, że nasza terapia była nie tylko skuteczna, ale także pełna ciepła i zrozumienia. Dziękujemy, Basia, za Twoją pomoc i wsparcie!


Hiacynta i Kamil
Udział w projekcie: Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa 2024

Ostatnie wyzwania były bardzo potrzebne dla naszego małżeństwa, naszej relacji. Czuliśmy podekscytowanie, radość, ale przede wszystkim bliskość. Te wieczorne randki małżeńskie wzmocniły nasz związek oraz dały nadzieję na to, że każdy dzień może stać się wyjątkowy.


Patrycja i Michał
Terapia dla par i małżeństw

Nasza opinia na temat terapeutki jest bardzo pozytywna. Jej cechy, takie jak życzliwość, empatia i serdeczność, sprawiły, że od samego początku czuliśmy się bardzo komfortowo w jej obecności. Początki były trudne, ale dzięki wsparciu pani Basi, zaczęliśmy bardziej otwarcie rozmawiać o naszych problemach i uczuciach oraz nauczyliśmy się siebie słuchać nawzajem bez oceniania i krytyki. Podsumowując, z czystym sumieniem polecamy panią Basię. Jej profesjonalizm, ciepło i umiejętność wspierania nas w trudnych chwilach, przyczyniły się do poprawy naszego życia we dwoje.


Edyta i Błażej
Terapia dla par i małżeństw

Byliśmy na krawędzi, nie wiedząc czy warto kontynuować nasze małżeństwo czy podjąć decyzję o rozwodzie. Po kilku sesjach i głębokich rozmowach, zdecydowaliśmy się na trudną drogę odbudowy. Jedną z najważniejszych rzeczy, jaką zrozumieliśmy dzięki terapii, jest to, że nie tylko to, co dzieje się na sesji, ma ogromne znaczenie, ale przede wszystkim to, co dzieje się między sesjami. Właśnie wtedy, wykonując ćwiczenia rekomendowane przez panią Barbarę, zauważyliśmy pierwsze pozytywne skutki. Na początku niektóre z tych ćwiczeń wydawały nam się nieco dziwne i zaskakujące, ale z upływem czasu zrozumieliśmy, że są one niezwykle skuteczne w nauce komunikacji i dialogu małżeńskiego. Dzięki terapii zrozumieliśmy, jak ważne jest inwestowanie w nasz związek i kontynuowanie pracy poza gabinetem. Dziś czujemy się silniejsi niż kiedykolwiek wcześniej i jesteśmy pewni, że nasza miłość przetrwa wszystkie trudności. Potrafimy teraz szczerym i otwartym dialogiem rozwiązywać problemy, które wcześniej wydawały się nie do przejścia.


Magdalena
Konsultacja / Poradnictwo

Odbyłam z Basią konsultację w sprawie stwierdzenia nieważności małżeństwa. Jestem jej bardzo wdzięczna przede wszystkim za cierpliwe wysłuchanie mojej historii i analizę sytuacji. Było to dla mnie bardzo ważne, aby osoba z zewnątrz, jednocześnie mająca odpowiednią wiedzę obiektywnie oceniła moją historię. Jestem bardzo wdzięczna za uzyskaną pomoc i wsparcie oraz przesłanie potrzebnych materiałów. Z całego serca polecam konsultacje z Basią, jeśli ktoś podobnie jak ja boryka się z wątpliwościami dotyczącymi problemów w małżeństwie.


Tomasz
Terapia indywidualna TSR

Na terapię do Pani Barbary trafiłem z polecenia znajomej osoby. Od samego początku terapia przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a Pani Barbara z wielką uwagą i troską wsłuchiwała się w każde moje słowo. Metoda TSR oraz samo podejście Pani Barbary do klienta sprawiły, że bez problemu otworzyłem się i z wielkim zaufaniem dałem prowadzić podczas naszych spotkań. Doświadczenie, wiedza merytoryczna, ale także empatia prowadzącej terapię, sprawiły że na efekty nie trzeba było długo czekać. Szybko uporałem się z problemami, które do tej pory spędzały mi sen z powiek i mogłem z impetem pchnąć wiele życiowych spraw do przodu. Jestem bardzo wdzięczny Pani Barbarze za prowadzenie, elokwencję oraz cierpliwość do mojej osoby. Wszystkim serdecznie polecam Panią Barbarę w roli terapeutki, niezależnie od tego jak wielki byłby problem, z którym się zmagamy i siłujemy.


Klaudia
Terapia indywidualna TSR

Do Pani Basi trafiłam przypadkiem, poszukując psychologa w nurcie TSR na terenie Katowic. Niestety przez moje poprzednie nieprzynoszące efektów psychoterapie trwające w granicach 5 lat nie byłam przekonana, czy jest to dobry pomysł, aby znowu dać komuś szansę i otworzyć się przed nim. Jak się okazuje, wystarczyły 3 spotkania, aby moje życie wróciło na tor, w którym jestem w stanie funkcjonować normalnie, a w razie gorszych chwil, wiem jak sobie poradzić. Pani Basia jest niesamowicie ciepłą osobą i cieszę się, że na nią trafiłam. Jak się okazuje nie trzeba wcale niczego rozgrzebywać, żeby sobie z tym poradzić. Proste rozwiązania okazują się tymi najlepszymi. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Panią Basię w dalszym ciągu i polecam wizytę każdemu, kto szuka pomocy w zrozumieniu siebie 🙂 Dzięki wizytom zrozumiałam, że to co czujemy, nie zawsze musi być opisane jednoznacznie, może to być zlepek uczuć, emocji, doświadczeń. Stąd też niepokój i lęk, bo nie umiemy tego nazwać, nie wiemy co się z nami dzieje konkretnie. Niepotrzebnie! Może to być przecież jeden wielki „misz masz” i to normalne, że nie da się go nazwać jedną definicją, chociażby chorobową. Z pomocą tej wspaniałej osoby swój „misz masz” wysłałam daleko stąd, tam gdzie jego miejsce. Oczywiście w przenośni 😉 I w swojej głowie. Zrozumiałam też, ile mam w sobie siły i że gorszy czas jest zawsze możliwy do zreperowania. Polecam z całego serca!!!!

Awatara plik wektorowy utworzone przez studiogstock – pl.freepik.com