Szkolenia

Akademia Małżeństw

Już wkrótce odsłonimy rąbek tajemnicy.

Przedstawimy Ci listę szkoleń, szczegółowy program itp.
Jesteśmy profesjonalistami. Obserwujemy jak wiele osób działa w branży małżeńsko-rodzinnej, nie mając odpowiedniego wykształcenia czy przygotowania.


My działamy nieco inaczej. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Nie chcemy tylko i wyłącznie powoływać się na staż małżeński, doświadczenie, trudności z jakimi borykaliśmy się. Chcemy zagwarantować Ci jakość wykonywanych usług oraz zapewnić o naszych kompetencjach i solidnym przygotowaniu. Nieustannie szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Jesteśmy zawodowcami.

Na początek nim ruszymy z AKADEMIĄ MAŁŻEŃSTW (warsztaty, szkolenia, kursy małżeńskie) zapraszamy Cię do czytania naszych artykułów, dotyczących tematyki małżeńsko-rodzinnej. Pragniemy dzielić się z Tobą wiedzą już zdobytą i budować pomału markę naszych przyszłych szkoleń.

W górnym MENU znajdziesz KATEGORIE, pod którymi artykuły na interesujące Cię tematy.
Dziękujemy, że odwiedziłeś/aś naszą stronę i wyrażamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Kiedy ruszamy? Jak wszystko będzie przebiegać zgodnie z naszym planem już w czerwcu 2020r, a więc za niecały rok!

OBECNIE:

ONA – absolwentka pielęgniarstwa, pierwszy zawód dyplomowana opiekunka dziecięca. Szkoleniowiec, instruktor praktycznej nauki zawodu, przyszła familiolog – specjalista ds. małżeństw i rodzin (specjalizacja: poradnictwo małżeńsko-rodzinne). Studiuje na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Nauki o Rodzinie (Familiologia). Uczestniczka w projekcie Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS – oddział Katowice. Mama 12 letniej córki.

ON – ukończył naukę na Wydziale Teologicznym na kierunku Teologia (absolutorium). Szkoleniowiec. Uczestnik w projekcie Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS – oddział Katowice. Po godzinach zajmuje się fotografią, grafiką oraz muzyką (instrumenty klawiszowe).

Inne artykuły z tej KATEGORII

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *